O autorze
Patrycja Gaweł-Baca, 27 lat . Mama i żona. Absolwentka dwóch wyższych uczelni. Poza macierzyństwem dużo energii traci pracując w jednej z największych w Polsce korporacji. Cały czas w biegu, pomimo tego znajduję czas na szybkie zakupy i kosmetyczkę . Motorem do działania jest córka, ona tez zainspirowała do pisania. Czasem niecierpliwa, bywa niepewna siebie. Niepoprawna optymistka z bagażem doświadczeń i odrobiną wad, ale silnie rozwiniętą empatią emocjonalną. Autorka bloga www.gadkamatka.pl

Plakaty na Dzień Matki (do wydruku)

Dzień Matki już za dwa tygodnie. To będzie czas, by docenić swoją mamę i podarować jej mały upominek!

Dzień Matki już za dwa tygodnie. To będzie czas, by docenić swoją mamę i podarować jej mały upominek! Wiele z Was, na pewno uda się do kwiaciarni, piekarni, skupiając się na przeróżnych tortach, babeczkach czy innych słodkościach. Inni zdecydują się na zakup vouchera do restauracji, kosmetyczki czy spa. Każdy pomysł jest dobry, by umilić ten wyjątkowy dzień bliskiej nam osobie.

Potrzebujecie inspiracji? Skorzystajcie z mojej propozycji. Dzisiaj, przygotowałam dla Was gotowe plakaty do wydruku, wystarcza pobrać na pulpit komputera, zgrać na dysk i wdrukować. Banalnie proste! Czas? Pięć minut, a w tak prosty sposób może sprawić mamie niespodziankę! Oczywiście plakaty są w różnych wersjach kolorystycznych wedle upodobań.

Jeżeli potrzebujecie grafikę w innym kolorze, napiszcie do mnie! Namiary znajdziecie w zakładce kontakt lub na facebooku! Zostawcie wiadomość nawet w komentarzu, na pewno uda nam się przygotować grafikę, która będzie idealnie pasowała do wnętrza pokoju, mieszkania czy salonu Waszej mamy.


Plakaty można wydrukować w dowolnym formacie! Sprawdziłam i wydrukowałam wszystkie! Za wydruk jednego plakatu, w formacie a4, na papierze twardym i w kolorze zapłaciłam 2zł!

Jeżeli macie w domu drukarkę , która drukuje nie tylko na czarno, koszt dla Was będzie żaden. Niestety u mnie era szkoły minęła, ale z odsieczą przyszła pobliska drukarnia. A skąd ramka? Z Ikei ok. 9 zł, podobne znajdziecie również w pepco.

Plakaty do pobrania i wydruku pod linkiem http://www.gadkamatka.pl/diy/plakaty-na-dzien-matki-do-wydruku/
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...